צרו קשר
ּ

ביטוח לוועדי בתים

ניסיון רב במערכות סולאריות מרכזיות מורה את החשיבות של הטיפול ותחזוקת המערכת בצורה הטובה ביותר אחרת נזקי המערכת הינם רבים הגורמים להפסדים עצומים בחשמל ובחיי המערכת

שיטת גביית תקציב חודשי/שנתי של וועדי הבתים לא מאפשרת חריגות בתקציב השנתי כלל בפרט שמדובר על סכומים גבוהים מאוד זאת ועוד מאחר ובד"כ כל שנה נוצר סבב בין דיירי הבניין בניהול כל מערכות הבניין נקיון חשמל גינון מעליות איטום מערכות מים למינהם משאבות הגברת לחץ מאגרי מים וכיבוי אש מערכות סולאריות ועוד לא מין הנמנע שכל אחד יתן חשיבות שונה מקודמו למערכות אלו על אלו לכן על מערכות חשובות שלא נרצה שייסבו לנו נזק גדול בהזנחתו וגם יפרו את איזון התקציב העומד לאותה שנה ויצטרכו להיכנס לגביות נוספות ולמצבים לא רצויים בפרט שמדובר בתפקיד התנדבותי ובאנשים שלאוו דווקא המגיעים מרקע טכני.

כאן המקום צריך להזכיר כי ההתנהלות המעיקה של הועדי בתים במספר פרמטרים:

  1. כאבי הראש ויציאה משיגרת הטיפול מההתנהלות סביב פתרון התקלה.
  2. תלונות הדיירים.
  3. במציאת בעל מקצוע אמין ואחראי הנותן פתרון מושלם וכן מצד הכרותו את המערכת וכן בקבלת החלטה מי מבין המועמדים …האי ודאות והאחריות הכרוכה בכספי ציבור ובשמירה על נכסיו.
  4. גיוס הכספים , חריגה מתקציב שנתי.

וכאשר מבצעים ביטוח מערכת סולארית מרכזית כמו שמבצעים במעליות (תמורת תשלום יחסית קטן) מונעים בכך את כל הכאבי הראש כי אותה חברה מתחזקת בצורה מניעתית ומטפלת בצורה קבועה ובכך תדאג לפעולתה הרציפה וגם נושא התקציב לא עובר שינויים מאחר וזה נכנס כבר לתקציב השותף.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ