צרו קשר
ּ

תיקון קולטי שמש

תיקון קולטי שמש מחיר משתלם

השגרה שלנו כוללת לא מעט תשתיות ורכיבים שבלעדיהם הכול היה נראה אחרת. תקלות במערכת החשמל, בעיות ברכב ועוד שלל תקלות קטנות כגדולות, כל אלה יוצרות עבורנו מציאות מעט יותר מורכבת והרבה פחות נעימה. בשעה שמדובר בתקלות במערכת הסולארית, זו שאמורה לספק באופן קבוע מים חמים לכלל דיירי המבנה בצורה שווה, חשוב יהיה להיעזר בשירות מקצועי אשר מיומן בתחום ספציפי זה. כאשר המים שמגיעים אל הברז קרים או בטמפרטורה הרחוקה מזו שאליה התרגלנו, בהחלט ייתכן שקיימת בעיה, ובאמצעות תיקון קולטי שמש ניתן להחזיר את המצב לקדמותו. הצוות המיומן של חברת ישי מערכות מים סולאריות יעניק לכם את השירות האופטימלי ברמה הגבוהה ביותר.

תיקון קולטי שמש – לא מחכים

מאחר ופעולת ייצור האנרגיה מהשמש הינה פסיבית ורק העברתה אל הדוודים בבתים היא אקטיבית יוצא שבזמן תקלה מים החמים שבקולטי השמש מגיעים לטמפרטורות קיטור עד 180 מעלות ומצב המערכת באותו רגע דומה מאוד לסיר לחץ על הגז, זמן התגובה המהיר ואיתור התקלה המיידי של הטכנאי שרות יהיה אחד המרכיבים המשמעותיים שישפיעו על היקף התקלה והטיפול בה:

 • תקלה ברכיב אחד, כדוגמת קולטי השמש, אשר אינה מטופלת, עשויה להחריף את המצב ולהשפיע על רכיבים אחרים.
 • תוחלת החיים של המערכת כולה עשויה להתקצר בשל היעדר טיפול ראוי ומהיר.
 • ללא טיפול אפקטיבי ומידי – יידרש שימוש בפתרונות חלופיים ויקרים יותר, דבר אשר יוביל לעלייה ניכרת בהוצאות החשמל של הדיירים (לדוגמא, עלות הפעלת בויילר ממוצעת למשפחה לחודש כ-200 ₪ , בבניין של 30 דיירים זה הפסד של 30*200=6000 ₪ כל חודש.)

טיפול מהיר בתקלות השונות במערכת הסולארית מהווה צעד קריטי אשר משפיע על תקינות המערכת כולה ואף על היכולת שלכם להפיק ממנה את המירב לאורך זמן. פניה אל שירותיו של איש מקצוע מיומן במערכות מסוג זה באופן ספציפי תהיה זו אשר תבטיח את חזרתה של המערכת הסולארית שלכם לשגרה וחידוש אספקת המים החמים לכל דיירי הבניין בצורה איכותית וקבועה. 

שירות ללא פשרות

תיקון קולטי שמש מהווה את אחד הצעדים החשובים ביותר לטיפול בתקלה מרכזית במערכת הסולארית שלכם. על מנת להבטיח את המערכת התקינה הפועלת ללא כשלים בצורה האפקטיבית ביותר חשוב יהיה להיעזר במקצוענים אשר מעניקים את השירות המקצועי ביותר בזמן המהיר ביותר. הצוות המקצועי של חברת ישי מערכות מים סולאריות עומד לרשותכם בכל עת ומסייע בתחזוקה שוטפת, טיפול ופתרון בעיות, שיקום ואף שדרוג איכותי ומיומן של המערכת שלכם. אנו נאתר כל בעיה ונתאים עבורה את הפתרון המתקדם והאיכותי בהתאמה מדויקת למבנה ולצרכים המשותפים שלכם. 

התקנת קולטי שמש בבתים משותפים

הנוף העירוני הקדום היה מאופיין בדודי השמש על הגגות, אך משנות השמונים, לאחר שהבנייה מעל 4 קומות הפכה לפופולרית יותר, הרי שהנוף השתנה לבלי היכר. אותם מבנים משותפים כוללים מערכות סולאריות אשר כוללות קולטי שמש ייעודיים שמצליחים לספק שורה ארוכה של יתרונות בכל הקשור לאספקת המים החמים לכל דיירי אותו בניין משותף. לשם תפעול וניצול מיטבי של המערכת מומלץ יהיה להיעזר בשירותיה של חברת ישי מערכות סולאריות ולקבל את המענה המקצועי לתחזוקה איכותית של המערכת אחת לשנה, התקנת קולטי שמש והתאמת הפתרונות המובילים לכל תקלה אשר עשויה להתגלות. 

התקנת קולטי שמש ומערכות סולאריות

נוכחותן של מערכות סולאריות לצד התקנת קולטי שמש הינה חיונית עבור רבים. מלבד לקולטי השמש, ישנו צורך בהתקנה של רכיבים נוספים אשר חיוניים לתפעול המערכת הסולארית כולה:

 • מערכת צינורות סגורה
 • לוח פיקוד ובקרה
 • וסתים ייעודיים
 • דוד מחליף חום לכל דירה 
 • הגנות אוויר וזרימה בסיסיות 
 • הגנות תרמיות 

מערכות אלו דורשות תחזוקה שוטפת אשר כוללת גם שטיפה של הצנרת בצורה ייחודית המאפשרת הוצאת משקעים, בוצה, חלודה והקטנה משמעותית של חומציות נוזל המחמם במערכת. כך למעשה ניתן יהיה לשמור על צנרת המערכת מאיכול ורקבון מוגבר. מעבר לכך, גם תהליך של הוצאת כל כיסי האוויר ממערך הקולטים והצנרת פעולה המאפשרת ניצול מירבי של תהליך ייצור מים חמים לצד צמצום איבודי אנרגיה, שדרוג המערכת ושיקומה על בסיס קבוע. 

תחזוקה מקצועית ומיומנת של מערכות סולאריות

חברת ישי מערכות מים סולאריות המיומנת מתאימה את שירותיה המקצועיים לכל לקוח ולכל מערכת חימום מים בצורה מדויקת. בכך תוכלו גם אתם להבטיח את תקינותה של המערכת כולה ושדרוג חלקיה השונים בעת הצורך. הצוות המקצועי שלנו מלווה אתכם עוד מהשלב הראשון בו אתם נכנסים לדירה חדשה ורוצים לוודא כי המערכת הסולארית עובדת באופן האופטימלי. צרו קשר עם חברתנו כבר היום והבטיחו את תקינות קולטי השמש והמערכת הסולארית שלכם. 

קולטי שמש לא מחמם

למערכת הסולארית יש לא מעט יתרונות והיא נחשבת לפתרון נפלא אשר מספק מענה מצוין למבנים משותפים. בקלות רבות וללא המתנה, כל דיירי המבנה יכולים ליהנות ממים חמים במשך כל שעות היממה. המים החמים עוברים ישירות לתוך הברזים ברגע (הודות למיקום הדוד במקומות מסתור בכל קומה וקומה בבניין). יש לציין כי גם מערכת איכותית זו עשויה לחוות קשיים ותקלות לאורך הזמן. כך שאין ספק כי פניה אל שירותיה המקצועיים של חברת ישי מערכות מים סולאריות תהווה את הדרך היעילה ביותר להבטיח את תקינות המערכת שלכם ותחזוקה איכותית גם במידה קולטי שמש לא מחמם ואתם נאלצים לסבול ממים קרים. 

קולטי שמש לא מחמם – למי פונים?

בכל תקלה במערכת הסולארית ובפרט במצבים שבהם קולטי שמש לא מחמם, כדאי לפנות לשירותיה של חברה אשר מציעה פתרונות מתקדמים. להלן מספר נקודות שכדאי יהיה להתייחס אליהן בשעה שאתם מנסים לאתר את החברה האידיאלית עבורכם:

 • ניסיון ומיומנות יומיומית בתיקון מערכות סולאריות
 • שירות מקצועי ברמה גבוהה ביותר
 • יכולת לספק חלפים בהתאמה מלאה לדרישות המערכת – ובמהירות המרבית
 • איתור פתרונות שיביאו את המערכת לתקינות מלאה בכפוף לדרישות מכון התקנים
 • טיפול אפקטיבי בעלות משתלמת ונוחה 
 • שירות אישי ללא פשרות – בזמן תגובה קצר מאוד כדי לספק מענה איכותי 

זכרו כי תחזוקה איכותית של מערכות אלו חשובה להבטחת פעילותן התקינה והמיטבית במהלך השנים. כי שמומלץ לבצע בדיקות תקופתיות לכלי הרכב שלכם, חשוב יהיה להשלים בדיקות תקופתיות במערכות אלו על ידי אנשי המקצוע המתמחים בהן. 

שירות מקצועי ברמה שלא הכרתם

התקלות השונות במערכת הסולארית מחייבות מענה מקצועי, מהיר ואיכותי באופן מיידי, וכאשר אתם מתמודדים עם מצב שבו קולטי שמש לא מחמם – זה הזמן לפנות למומחים שידעו לזהות את מקור התקלה ויאפיינו ואת הדרך הטובה ביותר לטפל בה. הצוות המקצועי של חברת ישי מערכות מים סולאריות עומד לרשותכם בכל עת עם כל הכלים המתקדמים, הידע ותקני השירות המחמירים ביותר, כדי שתוכלו לדעת שאתם בידיים טובות. בכל תקלה ובכל זמן נתון תוכלו לפנות לצוות החברה, וליהנות משירות ברמה שעוד לא הכרתם ומפתרונות ברמה הגבוהה ביותר.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ