צרו קשר
ּ

שלום, וברוכים הבאים לחברת 'ישי מערכות מים סולאריות בע"מ', המקום שבו ועדי בתים, חברות ניהול ודיירים יכולים למצוא מידע ופתרונות בתחום מערכת אספקת המים החמים בבניין.

בואו ונתחיל עם כמה מילים עליכם

אם אתם פה, אני מניח שהגיעו מים עד נפש… נמאס לכם מבעיות באספקת המים החמים בבניין או מתלות בבעלי מקצוע שלא התמחו בתיקון המערכת , ובפרט אם כבר הוצאתם הרבה כסף לשווא בגלל תיקונים והסברים שלא הובילו לתוצאה המצופה.

ועכשיו, ברשותכם, כמה מילים עליי

אקדים לומר כי נולדתי לענף הטכני בנושא חשמל ואינסטלציה, לאחר הכשרה בתיכון המשכתי מסלול עתודה, שרות הסדיר והקבע תרם לי רבות בהרחבת הידע והפרקטיקה בתחום, לאין ערוך.

בתחילת שנות האלפיים נקלעתי למצב שלכם – נאלצתי להפעיל דוד חשמלי בשיא הקיץ עקב תקלה במערכת המים החמים בבניין. ביקורים של בעלי מקצוע לא צלחו והסיוט נמשך כשנה וחצי. עלות החשמל לכל דיירי הבניין הייתה כבר כ-60,000 שקל. בישיבת דיירים שיזם ועד הבית הצעתי לנסות לתקן את המערכת (אף שטרם נחשפתי לה) ולאחר שלמדתי אותה, ברוך השם, נמצאה התקלה.

החלטתי להתמקצע בתיקון מערכות סולאריות מרכזיות לחימום מים כדי שדיירים בבניינים משותפים לא יצטרכו לסבול. למדתי לימודים מקצועיים ממוקדים ורכשתי ציוד חכם ומתקדם. המטרה – לתת מענה לכל סוגי האילוצים והבעיות והתקלות בכל בניין ובניין.

ונסיים בכמה מילים על החברה

את חברת ישי מערכות סולאריות בע”מ הקמתי בשנת 2003. במהלך השנים הותקנו, תוקנו ותוחזקו על־ידי החברה אלפי מערכות מרכזיות לחימום מים בבניינים משותפים ובמבנים מוסדיים. בחברה עובדים הצוותים המיומנים ביותר בתחום מערכות המים הסולאריות והעבודה מתבצעת בהתאם לתקנים המחמירים ולכללים הקפדניים ביותר, כדי שאתם תוכלו ליהנות מאספקת מים חמים סדירה ושוטפת בכל ימות השנה, ללא תקלות במינימום עלות.

חברת 'ישי מערכות סולאריות' מציעה פתרונות מתקדמים לכל בעיה, גם אם היא ייחודית. הצוות כולו מוסמך בתחום המערכות הסולאריות ועובר הכשרות מקצועיות בקביעות כדי להתעדכן בטכנולוגיות החדישות ביותר ולהמשיך לתת את המענה הטוב ביותר לכל לקוח, ובהן ההסמכה הנדרשת לעבודה בגובה. העבודה עם הכלים המיוחדים המתאימים למערכות הסולאריות ועם הטכנולוגיות החדישות ביותר מאפשרת לנו לאתר תקלות במהירות ובדייקנות, לזהות בדיוק את תהליך העבודה הנדרש ולהגיע לפתרון מושלם בזמן הקצר ביותר האפשרי.

מערכות מים סולאריות אינה עוד מערכת אינסטלציה שבשגרה אלא מערכת הדורשת מיומנות ידע וניסיון רב, המטרה שלנו לתת את השירות הטוב ביותר, המקצועי ביותר והיעיל ביותר לכל לקוח, ולכן כבר מההתחלה בחרנו להתמקד ולהתמקצע בתחום המערכות הסולאריות בלבד. "ישי מערכות סולאריות" מציעה פתרונות מתקדמים לכל בעיה, גם אם היא ייחודית.

חברת ישי מערכות סולאריות נותנת מענה מלא – החל בהתקנה של כל מערכת מים סולארית, דרך אחזקה שוטפת וכלה בתיקונים נדרשים, שיקום מערכות סולאריות ושדרוגן. אנו נותנים אחריות על העבודה ועל החלקים, ובנוסף לכך אנחנו מציעים ביטוח על המערכת הסולארית שיכסה עלויות של תיקונים עתידיים, אם יידרשו.

הצוות שלנו

הצוות מיומן מוסמך עם ניסיון עשיר בתחום המערכות הסולאריות העובר הכשרות מקצועיות בקביעות כדי להתעדכן בטכנולוגיות החדישות ביותר ולהמשיך לתת את המענה הטוב ביותר בכל סיטואציה .דבר זה מאפר להעניק לכם ולמערכת איתור תקלות במהירות ובדייקנות, לזהות בדיוק את תהליך העבודה הנדרש ולהגיע לפתרון מושלם בזמן הקצר ביותר האפשרי, ולא להתעסק בניסוי ותהייה והארכת זמן יקר והוצאות על תיקונים שלא נדרשים

תחום הפעילות

ישי מערכות סולאריות נותנת מענה מושלם – החל מתיקון קל, דרך אחזקה שוטפת ותיקונים מורכבים הנדרשים, וכלה בשיקום מערכות סולאריות ושדרוגן, החלפת כל המערכת מהגג עד לאחרון הדיירים . אנו נותנים אחריות מלאה לעבודה, לחלקים ולתפקוד המערכת , ומציעים ביטוח למערכות סולארית המכסה עלויות טיפולים ותיקונים ובכך מונע חריגה תקציבית מקופת הוועד

אנחנו מתחייבים:

להקים, לתחזק ולבטח מערכות לחימום מים באנרגיה סולארית לבתים משותפים בעלות המשתלמת והכדאית ביותר ללקוח.

  • לספק רמת שירות מהגבוהה ביותר בתחום.
  • להגיב במהירות המקסימאלית לכל פנייה וקריאה.
  • לספק את החלפים בהתאמה מלאה לדרישות המערכת.
  • לתקן ולהביא את המערכת לפעול על פי הוראת "מכון התקנים הישראלי".
  • למנוע נזקים עתידיים למערכות עקב הזנחה.
  • לטפל במערכות בעלות המשתלמת ביותר ללקוח.
  • לעבוד מכל הלב.
ּ
למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ