חשבוילר

מכתב תודה והערכה לחב' ישי מערכות סולאריות

 

שמי אורית מתגוררת במעלה אדומים ברח הרכס 17  בבניין בן 8 קומות עם 18 דיירים.

בבניין מותקנת מערכת סולארית כבר 11 שנה ואפשר לומר כי היא לא עבדה בערך 10.5 שנים ואף אחד מן הדיירים לא לקח יוזמה והתייאש מלתקן ולהביא כל מיני אינסטלטורים בכדי לתקן את המערכת.

אני מתגוררת בבניין משנת 2009 ומהיום הראשון גיליתי כי אין לי מים חמים מה גם שבאזורנו מאוד חם ולא הייתה לי אפשרות לנצל את השמש וכן גם בימי הקיץ הלוהטים נאלצתי לחמם עם בוילר.

לקחתי יוזמה והחלטתי לנסות , חיפשתי אינסטלטורים הם הגיעו לבניין בדקו נתנו הערכה כל אחד אמר משהוא אחר  צריך להחליף את הקולטים , צריך לשטוף מאבנית ,  אמרו שמערכת סולארית היא המערכת הכי לא טובה בימינו והציעו אף להחליף לדודי שמש רגילים .

הצעות הגיעו לפחות מחמישה אינסטלטורים שונים כמו כן הצעות המחיר היו שונות אחת מהשנייה אבל אף אחד לא עשה רושם שבאמת הוא יכול לתקן את המערכת, עד שקיבלתי את הטלפון שלך מאינסטלטור שפניתי אליו שיגיע לבניין לתת הצעת מחיר והוא הציע לי לפנות למומחה דוקטור למערכות סולאריות בשם ישי וציין לפני- כי אם אני פונה אליו שאדע כי ההצעה לא תהיה זולה אבל הבעיה תתוקן ואף יותר מזה

פניתי לישי התקשרתי וסיפרתי לו על המצוקות שאנו עוברים הוא היה קשוב מאוד אבל עסוק מאוד ואמר כי אין לו זמן להגיע ואנסה להתקשר אליו בשבועיים הבאים

בינתיים דיירים אחרים גם פנו לעוד שלושה אינסטלטורים והם הבטיחו לסדר את המערכת ובכלל לא דיברו על מורכבות הבעיה הם רצו את העבודה וראו איך הם גוזרים קופון על הבניין שממילא לא מבין כלום במערכת וכולנו נואשים.

אני לחצתי על הדיירים לחכות ולשמוע את המומחה והוא צריך להגיע התקשרתי שוב לישי ושוב פניתי אליו שהוא חייב להגיע. וכך היה ישי הגיע לבניין בשעות הצהריים המוקדמות אף אחד לא היה בבניין השארתי לו מפתח לגג ואחרי כחצי שעה הוא חזר אלי ושטח את כל הבעיות שהוא מצא על הגג מה שאף אחד לא אמר לנו . (מלבד זאת גם כל הצנרת  העוברת בקומות ,הייתה רקובה ומפוצצת ,כל המערכת מהקמת הבניין בכלל לא הייתה מותקנת בצורה נכונה חשבתי על הנורא מכל).

ישי חזר אלי בשעות הערב המאוחרות דיברנו וסיכמנו שאקבל הצעת מחיר כתובה  (היה לי ברור מהרגע הראשון כי הוא האיש היחידי שיכול לפתור לנו את הבעיה אחת ולתמיד).

ישי בגישתו בשיחה ולעבודה העביר לי אינפורמציה לגבי המערכת שאף אחד לא דיבר אלי מכל האנשים שהבאנו הוא הסביר לנו בפרטים מה הוא הולך לעשות איך המערכת עובדת למה היא לא עבדה מלכתחילה הסביר לנו כמה חשוב לעבוד עם חומרים תקניים ואיכותיים ולא לחפש קיצורי דרך בגלל מחיר יותר זול והדגיש כי הציוד והחומרים שהוא משתמש בעבודתו הם אך ורק תקניים והמובילים בתחום ושהוא לא מתפשר על פחות.

הוא העשיר אותנו בידע רב וקיבלנו בטחון שזהו הכל הולך להיפתר אחת ולתמיד..

ישי הגיע עם צוות מוקדם בבוקר התחיל לעבוד על המערכת בוא בזמן החליפו את הצנרת הרקובה בבניין בכזאת מקצועיות ונעימות.  חשוב מאוד לציין כי בגמר העבודה כל הגג וכל קומות הבניין נשארו נקיים ללא שום זכר שהתבצעו עבודות אינסטלציה כמה ימים

בסיום העבודה כבר היו לנו מים חמים סוף סוף אחרי שנים שמדליקים בוילר כולם מרוצים מאוד ושמחים

ישי  כבר בבוקר למחרת התקשר לוודא אם יש לנו מים ושנהיה בקשר לקראת הערב ולבדוק עם כל הדיירים אם יש מים חמים וכך היה .

זה המקום להודות לאיש הנפלא שמעבר לעבודתו הוא באמת אומן, איש נעים הליכות ,מקצוען אמיתי, חבר טוב

אין ספק כי ישי יהיה האחראי הבלעדי של הבניין באחזקה השוטפת של המערכת.

תודה  לך על הכל

 

ושוב – תודה תודה תודה

השאירו פניה

דילוג לתוכן