חשבוילר

הנדון: הבעת תודה והערכה על שרות מקצועי ביותר ,יושרה, אדיבות ואמינות

ברצוננו להביע את הערכתנו הרבה בשם דיירי בנין 3 ברחוב הגלעינית  בירושלים.

הבניין בין 6 קומות עם דירות מאוד גדולות ומחולק מבחינת העברת הצנרת לשלוש אגפים ,הוא קיים למעלה מ 25 שנים וקיימת מערכת סולארית מרכזית לכל דיירי הבניין ולא בוצע טיפול מקיף אף פעם, חשוב לציין שקיימים שלושה בניינים כמו שלנו, והבניין השכן שסבל מתפקוד המערכת הסולארית בדיוק כמו שלנו, החליף את כל המערכת והם רכשו לכל דייר דוד שמש עצמאי שבטוח לא מתפקד כמו מערכת סולארית מרכזית וגם מבחינה חזותית  הצבת דודי השמש מאוד כיערו את הבניין.

סבלנו מדי שנה מהעדר ניצול אנרגיית השמש ממערכת הסולארית, כל פעם סבל צד אחר של הבניין, נאלצנו להזמין אנשי מקצוע שונים ולאחר ביקורו של ישי, הבנו שבוצעה כל פעם עבודה שטחית ומאולתרת ולמעשה "כובתה שריפה לעוד שנה"  שילמנו הרבה מאוד כספים, שוב חזרו תלונות וטלפונים רבים מדיירי הבית שאין מים חמים.הקש ששבר את גב הגמל שהשכנים מהקומה התחתונה לא שילמו מיסי וועד בית עד שסודרו להם מים חמים מהמערכת הסולארית.

המערכת הותקנה ע"י חברת הילרון שיותר לא קיימת, איכשהו הגענו למי שעבד פעם בחברה זו (אך עדיין עובד בתחום ההתקנות) הוא המליץ לנו בצורה שלא משתמעת לשתי פנים על ישי תעיזי היקר . כבר בשיחה הראשונה חשנו שהגענו לאדם הנכון בהתאם לשאלות  המודרכות שלו, ישי בעל רקע טכני ומקצועי ביותר. לבקשתו צולמה המערכת הסולארית בגג ונשלחו תמונות ע"מ שלא נשלם כסף מיותר כי ייתכן שהבעיה היא קטנה. (כבר שידר אמינות)

עם קבלת התמונות, קבלנו הסבר טלפוני מנקודת ראות ראשונה וביקש להגיע ולאמוד את מצב המערכת פיזית. ישי הגיע אילנו באותו יום, ראשית אמר לנו שהמערכת שלנו מצויינת ובעלת יתרונות ובנויה מחומרים טובים ושהמשאבה מעולה , שוב  ישי שידר אמינות ומקצועיות.

תהליך סקירת המערכת לאיתור תקלות היה מהיר מקצועי מדוייק להפליא ונחשפו בפניו כל ליקויי המערכת כבר מיומה הראשון, קבלנו מישי הצעה מפורטת ומחולקת למס' אופציות לבחירתנו, העבודה בוצעה ללא דופי בהתאם למפרט בהצעת המחיר,  יש לציין גם כשהתגלו כשלים נוספים במהלך העבודה , תוקנו הליקויים ללא גביית עלות נוספת מוועד הבית.

יש לציין שישי וצוותו היו רגישים לצרכי הדיירים, מאחר והיה נדרש לרוקן מים מהקומות התחתונות לאחר 25 שנה שהשתמשנו "באותם מים"  ייצאו מים שחורים. ישי הגיע בשעה מוקדמת, כדי שהדיירים ייצאו לעבודתם בבוקר ושמר על הניקיון בביתם . וגם לאחר שסיים את עבודתו השאיר גג נקי ומסודר . נתן אחריות והבטיח להגיע אם חלילה אם יהיו בעיות. יש לציין שבוצעה עבודה ללא דופי.

עם סיום עבודתו, הטלפון שלי לא הפסיק לצלצל, הרבה דיירים הודו וכתבו לי למרות שאנחנו בתקופת חורף יש מים רותחים אפילו בשעות הבוקר המוקדמות ,והרבה זמן הם לא נהנו ממקלחת חמה כל כך מהמים שחוממו מהמערכת הסולארית.

נשאר להודות לישי והצוות הנפלא שעבדו קשה במשך יומיים, אין עליהם "יישר כח"

השאירו פניה

דילוג לתוכן