חשבוילר

 

הנדון:  המלצה על מקצוען אמיתי ואיכותי

 

אני ועד בית ברח' ה באייר 40 ראש העין

ניתקלנו במספר בעיות במערכת סולארית, כמות מים חמים, נזילות, משאבת מים שנשרפה מס' פעמים ועוד …..

חיפשתי פתרונות ובעלי מקצוע שיוכלו לעזור, בצער רב אני אומר שלפני ישי לא ניתקלתי בבעלי מקצוע שבאמת מכבדים את המקצוע בו הם עוסקים. היו כאלה שביקשו כספים הזויים לפני שראו בכלל את המערכת, היו כאלה שנתנו פתרונות רק לפי משמע זמן שהמערכת קיימת וכמובן המליצו על החלפה כמעט כל המערכת, והיו כאלה שבאו ראו נזילה תיקנו את מקור הנזילה עצמה ולא טיפול מעבר .

עד שניתקלתי באינטרנט בישי שהסכים לענות על שאלות ללא תמורה, נתן המלצות בסיסיות, הסכים להגיע לבדוק ולתת הצעת מחיר עם מס' חלופות,  כבר בפגישה הראשונית הבנתי כי יש לי עסק אם מקצוען, אדם שמבין את תחום העיסוק שלו. עבודה מסודרת ברמה מקצועית וטכנית, היה סבלני לכל אורך הדרך, מוכן להסביר כל צעד בעבודתו.

כמקצוען הצליח להפריך אגדה שנמכרה לנו ע"י הקבלן של פתיחת ברז בבוקר סגירה בערב דבר שגרם לבלבול, כבר בבדיקה הראשונית עלה על דודים מפוצצים כאשר לא היה שום סימן חיצוני כגון נזילה או דבר אחר. כדייר הותיק ביותר בבניין תחושתי היא שלאחר הטיפול כמות מים חמים שיש היא טובה יותר מאשר קיבלנו את הדירה חדשה לחלוטין

 

אדם אם מחוייבות אישית לעבודתו בצורה יוצאת דופן להפליא לאחר ביצוע העבודה היה לו חשוב לוודא שלכל הדיירים קיבלו את השירות, קיבלו מים חמים, לא הסתפק רק במים חמים, דאג שיהיו מים רותחים לכל הדיירים כולל בדירות שהיו הכי בעייתיות ובעיקר אצלם. התקשר ובדק מספר פעמים שאין בעיות שהכל תקין ועובד לשביעות רצונם של כל הדיירים.

לסיכום : איש יקר, מקצוען, אמין, ישר

 

בברכה

ועד הבית

מרדכי ברכה

השאירו פניה

דילוג לתוכן