חשבוילר

לכבוד

 

מחפשי הצדיק בענף האינסטלציה ומערכות שמש :

 

 

הנדון: המלצה והערכה לישי תעיזי בעקבות תיקון המערכת הסולארית והצנרת בבניין עמק אילון חמש מודיעין

 

  1. בתקופה האחרונה נאלצנו להתמודד עם נזילות תכופות וכן בעיות חוזרות בצנרת הבניין ובמערכת הסולארית. כתוצאה מכך פסקה הספקת המים החמים וכן נגרמו הצפות מים שחלחלו לגרם המדרגות ואולי למקומות נסתרים אחרים בבניין.
  2. פנינו למספר רב של אנסטלטורים וערכנו בדיקה של החלופות שהוצעו.
  3. נפלנו כמו כולם על כמה שרלטנים שאינני בטחו כלל כי הם בעלי מקצוע בענף ויש להם מושג ירוק בענף. מלבד עוגמת הנפש זה עלה לנו גם בכספים מיותרים שכר לימוד על היותנו אנשים ישרים ולא אנשי מקצוע בתחום.
  4. למזלנו לאחר סינון רב הגענו לישי תעיזי והחלטנו לשכור את שרותיו של ישי תעיזי שעליו התקבלו המלצות רבות ואשר הציע הצעת מחיר סבירה לתיקון המערכת והשמשתה מחדש למרות חוות דעת אחרות שטענו כי יש לוותר על כך ולזרוק הקולטים הקיימים.
  5. היום, שבוע לאחר הפעלתה מחדש של מערכת המים והצנרת, אנו יכולים לומר כי התוצאה שקיבלנו מעולה-מים חמים מאוד לאורך כל היום ללא הפעלה של הדוד כלל וכן צנרת חדישה ואיכותית בעלת תקן (גרמנית) מהקומה התחתונה לגג ולקולטים.
  6. עלויות התיקון של הצנרת המשותפת והמערכת הסולארית היו סבירות. מר ישי תעיזי עשה הכל להסביר לנו כל שלב ושלב וכן למה המחיר הוא כך ולא אחרת. אל תתפשרו על חומרים זולים מסין זה רק יעשה רע למערכת ולכם. קבלנים אחרים כאילו זולים הם לעיתים קרובות לא אומרים את כל האמת על החלפים ועלותם ואיכותם.
  7. מעבר לטיפול המקצועי בצנרת המשותפת ובמערכת המשותפת ישי תעיזי הוא גם בן אדם ישר ואמין שיודע לתת שירות מעולה.
  8. בקיצור מצאנו צדיק ממליצים לשכור שירותיו.

 

                                                                                             בברכה ,משה מאירי

השאירו פניה

דילוג לתוכן