חשבוילר

הנדון :

מכתב הערכה על עבודה מקצועית

  1. אני משמש כוועד הבניין ברח' הנקרה 2 מעלה אדומים בניין בין 9 קומות שגרים בו 24 דירים ויש לנו מערכת סולרית מרכזית בנויה  מ-24  קולטי שמש ענקיים .
  2. במרוצת השנים היו לנו תקלות רבות חוזרות ונשנות במערכת ופניתי למספר חברות ולאינסטלטורים על מנת שיתקנו את התקלות והנ"ל באו לקחו כסף תיקנו וכעבור זמן קצר התקלות חזרו ונשנו ואותם  בעלי  מקצוע שתקנו התנערו מאחריות והתחמקו .
  3. ובהמלצת אחת החברות היצרניות המוכרות החלפנו את המערכת לחדשה בתקווה לעלות על דרך המלך ולצאת מכל התקלות , אך לצערנו הם רק החמירו וכבר מהחודש הראשון עד עכשיו עברו כשלוש שנים , החברה שהתקינה לא הפסיקה להגיע לתקן את המערכת .
  4. עם כל הצער בדבר החלטתי לעשות שוב סקר שוק למציאת בעל מקצוע שבאמת מבין את תפקוד המערכת וברוך ה' הגעתי לבעל מקצוע בשם ישי שגר באזור מרכז הארץ אשר הגיע אלינו איתר את התקלות תיקן התקלות באופן מקצועי במשך יום עבד על התקלות ביחד עם הצוות שלו והיופי שבדבר שהיה מסביר לי מה הם התקלות וכמה עלות התיקונים והלך לדרכו ובמשך כל הזמן עד היום יוצר קשר ובודק שהמערכת עובדת ותקינה ואפילו הגיע אלינו פעמיים ללא הזמנה ובדק שהמערכת עובדת ושיש לכל הדיירים מים חמים
  5. ישי תודה רבה לך על עבודתך המקצועית והאדיבה על היושר ועל כך שאתה יוצר קשר ומתעניין אם המערכת עובדת, אין בעל מקצוע כמוך, שירבו בעלי מקצוע  כמוך – אין עליך ????????????

ישי יקר יברכך השם וישמרך, יאר השם פניו אליך ויחונך, וישם לך שלום .

תודה רבה רבה לך❤❤❤  ממליץ עליך בחום

 

בברכה       ציון אברהם

פלאפון

0507420874

השאירו פניה

דילוג לתוכן