חשבוילר

 

הנדון: הבעת תודה והערכה

 

ברצוני להודות לך בשם הועד  ובשם כל דיירי רחוב ברקן 4 חולון

על תיקונך את המערכת הסולארית בבניינינו.

 

בניין בן 17 שנה , ומזה מספר שנים אנחנו סובלים מתקלות חוזרות ונשנות במערכת הסולארית, מ"בריחת" מים חמים ומחוסר תפקוד יעיל של המערכת. למרות שהיו אצלנו מספר אנשי מקצוע לאורך השנים ותחזוקות שונות שבוצע במערכת, איש לא הצליח לאתר את הבעיות באופן מדוייק – ומיותר לציין כי כל התיקונים שבוצעו ) בעלות גבוהה( לא הביאו את המערכת לידי תפקוד סביר.

 

 

בשנתיים האחרונות נואשו הדיירים מהמערכת הסולארית כמעט לחלוטין והתחלנו לבצע אסיפת כספים להחלפת כל המערכת בעלויות של 50-60 אלף ש"ח בעקבות פשיטת חברה קבלנית שהקימה את כל המערכת .

 

כמי שגר בבנין מיום איכלוסו לפני 17 שנים וכועד הבית ,אני רוצה להודות לך על כך שרק לאחר הטיפול ושלך במערכת – חימום המים הסולארי חזר לתפקוד ראוי, כמו ביום הכניסה לדירה.

 

כשהכרנו אותך באנו בגלל החלפת רכיב יקר שהתקלקל שוב, למרות שנקנה רק לפני שנה , לא ידענו מי אתה  , אך הדרך שלך למציאת הפתרון הגורם לתקלות ולא רק החלפת הרכיב נתן מענה לבעיות של כל מערכת הסולארית .

 

והיום כאיש ועד אני רגוע וגם כל הדיירים ,שגודל הוצאה שנערכנו אליה פחתה ב90% וקיבלנו מערכת מושלמת עם אחריות מעשית ולאורך טווח .

 

אנחנו מרגישים מים חמים מאוד בשעות 05:00 בבוקר המוקדמות ובשעות 23:00 המאוחרות למרות שאין שמש .

יתרה מכך, איפייונך הברור והמדוייק של הבעיות והתיקון המדוייק ללא החלפת רכיבים מיותרת, וכן טיפולך המסור עד לאיתור ותיקון כל הבעיות – הביא אותנו לכתוב מכתב תודה זה.

 

סוף סוף אנו שוב נהנים ממים חמים ללא עלות חשמל.

 

בברכה,

שמעון אלבז

ועד הבית

ברקן 4 חולון

השאירו פניה

דילוג לתוכן