צרו קשר
ּ

מערכת חימום מים

במשך שנים ארוכות רבים מאתנו חיממו את המים בעזרתו של דוד שמש או חשמל- מערכות שסיפקו מענה לא רע, מערכת חימום מים סולארית הפכה לאחרונה ליעד משמעותי ולמצרך מבוקש במיוחד. מערכות אלו מעניקות מענה איכותי לצרכיהם של כלל הדיירים במבנים משותפים רבים, זאת תוך ניצול מיטבי של השטח אשר עומד לרשותכם. מערכות סולאריות מרכזיות לחימום מים יהיו לרוב נפוצות מאוד בבניינים משותפים, ולאור חשיבותן, אין ספק כי מומלץ יהיה לוודא כי אותה המערכת עובדת בצורה התקינה והאיכותית ביותר. הודות לניסיון העשיר והידע המקצועי הנרחב של חברת ישי מערכות מים סולאריות, גם אתם יכולים ליהנות מכל היתרונות שיש למערכת החשובה הזו להציע לכם ולהבטיח את תקינותה בכל שלב לאורכה של הדרך.

מערכת חימום מים – הכירו את האפשרויות העיקריות

באופן כללי, כשאנחנו מדברים על מערכת חימום מים, ישנן מספר אפשרויות שלכל אחת מהן יתרונות וחסרונות משלה:

 • דוד חשמל: חימום המים באמצעות גוף חימום בנפח המותאם לצרכי משק הבית, אשר מאפשר חימום מהיר יחסית אך מלווה בעלויות גבוהות בשל צריכת החשמל הגבוהה ובייצור אבנית מרובה אשר עשויה להזיק לצנרת המים החמים ולדוד וגוף החימום .
 • דוד שמש: חימום המים באמצעות ניצול קרני השמש, פתרון שחוסך את צריכת החשמל בקיץ אך מחייב התקנה של פתרון חימום נוסף בכדי להבטיח מים חמים גם בחורף וטיפול ביצור אבנית בקולטי השמש.
 • חימום בגז: חימום מהיר של המים גם בקיץ וגם בחורף, בתוך דקות ספורות בלבד, אך בעלויות מצטברות יום יומיות גבוהות במיוחד- זאת הן באופן שוטף והן לצרכי תחזוקה.
 • מערכת סולארית מרכזית : מתאימה למבנים משותפים שבהם לא ניתן להתקין דוד שמש על גג הבניין אלא רק קולטים. המערכת מספקת פתרון פשוט וזול לחימום המים ע"י השמש  לכלל דיירי המבנה רוב השנה למשך עשרות שנים בתפוקה גבוהה ולא משתנה, ללא הוצאות בחשמל וללא אבנית כלל.

מערכות חימום מים הינן שונות והתאמתן לצרכים שלכם חייבת להתבצע תוך לקיחת בחשבון כל היתרונות והחסרונות המפורטים מעלה. גם לאחר התאמת המערכת הנכונה לכם, חשוב יהיה לזכור כי יש לשמור על תקינותה בתחזוקה שוטפת וביצוע שדרוגים לחלקיה השונים בעת הצורך. 

מערכת חימום מים – למים חמים ונעימים בכל עת

בארץ שזופת שמש, מערכת חימום מים הינה כלי יעיל ומשמעותי שמאפשר לנו ליהנות ממים חמים ונעימים לכל אורך השנה ללא מאמץ, תוך ניצול מיטבי ויעיל של השטח העומד לרשותכם ובעלויות נמוכות יחסית. בכדי לנצל את יתרונות מערכת חימום המים הסולארית שלכם בצורה המיטבית, מומלץ להיעזר בחברה מקצועית ומנוסה לתחזוקה וטיפול שוטף בתקלות שעשויות להתעורר לאורך הדרך. חברת ישי מערכות מים סולאריות שמחה לעמוד לשירותכם ולספק את המענה המושלם לכל צורך שלכם. 

מערכת חימום מים סולארית מרכזית

למרות שאפשר למצוא אותה גם במבנים נמוכים יחסית, מערכת חימום מים סולארית מרכזית מהווה פתרון נהדר למבנים רבי קומות. הסיבה לכך פרקטית ופשוטה למדי: ככל שמספר הקומות במבנה גדול יותר, כך עולה המרחק בין הדירות בקומות התחתונות לגג, עליו ניצבים דודי השמש. מערכת החימום הסולארית מתגברת בקלות רבה על הבעיה הזו, ומאפשרת את אספקתם של מים חמים באמצעות קולטי השמש הניצבים על הגג ישירות לדוד שמש הממוקם בקומה או בדירה. מערכות מרכזיות אלה נחשבות ליעילות מאוד, כך שהקפדה על התקנה נכונה ותחזוקה שוטפת, בדיוק כמו תחזוקה של כלי רכב חיוני, הינה זו אשר מאפשרת לכם להמשיך ליהנות מתוצר איכותי ויעיל למשך תקופה ארוכה. שירותיה של חברת ישי מערכות מים סולאריות מסייעים לכם לפעול בצורה נכונה ולוודא כי המערכת הסולארית שלכם פועל בצורה המיטבית. 

מערכת חימום מים סולארית מרכזית – כללים בסיסיים

בכדי להבטיח את העובדה כי מערכת חימום מים סולארית מרכזית תפעל בצורה מדויקת ואיכותית למשך שנים רבות וארוכות, חשוב יהיה להקפיד על מספר נקודות חשובות:

 • עבודה עם חברה מתמחה אשר מנוסה בתכנון ובהתקנת מערכות סולאריות
 • עבודה עם חברה המעודכנת בכל הטכנולוגיות החדישות והטובות ביותר
 • עבודה עם צוות מקצועי שעבר את כל ההכשרות הדרושות – וממשיך לעבור אותן באופן קבוע
 • עבודה עם צוות המוסמך לעבודה בגובה ומיומן בתהליך העבודה כולו
 • עבודה עם חברה המצוידת בכל הכלים המיוחדים המתאימים

בזכות ההכשרה, הידע והכלים, ובתוספת של ניסיון עשיר לצד תהליך עבודה מדויק, גם אתם יכולים ליהנות ממערכת חימום המים הטובה ביותר ולשמור על רמת הפעילות המיטבית שלה. זאת הודות לתחזוקה וטיפול מונע שיעניקו לכם ראש שקט. בחירה בחברה מקצועית אשר פועלת על פי הסטנדרטים המחמירים ביותר, ומעניקה אחריות לאחר תיקון, התקנה  והטיפול, תהיה הבחירה שתספק פתרון מצוין לטווח הארוך ותבטיח את תקינות המערכת לאורך זמן.

הטיפול המקצועי ביותר

מענה מתקדם לכל תקלה, לרבות התקלות המורכבות ביותר, מהווה חלק מהשירותים המובילים שמציעה חברת ישי מערכות מים סולאריות ללקוחותיה. צוות החברה מוסמך ומנוסה, ומחזיק בהכשרות המקצועיות הכוללות עדכון בכל הטכנולוגיות והידע העדכני בתחום מערכות חימום המים הסולאריות. צרו קשר עם צוות החברה כבר היום ואנו נשמח להתאים לכל צורך שלכם את המענה האיכותי והיעיל ביותר. 

חימום מים בבניין רב קומות

במבני המגורים הקלאסיים והמוכרים, חימום המים הוא משימה פשוטה למדי. עם מספר מצומצם של דירות ובניינים נמוכים למדי, דוד שמש חלופה נוחה. לעומת זאת, חימום מים בבניין רב קומות עשוי להיות מאתגר יותר. והדרך היעילה ביותר להבטיח את נוכחותם של מים חמים לכל אורך השנה מבלי להיגרר להוצאות כבדות תהיה בהצבתן של מערכות סולאריות מתקדמות אשר מנצלות בצורה מיטבית את שטח הגג להנחה של קולטי שמש וכוללות הצבה של דוודים במקומות מסתור שונים בקומות. חברת ישי מערכות מים סולאריות, המתמחה בתכנון, שיקום, שדרוג ותחזוקה של מערכות מתקדמות אלה, מציעה גם לכם ליהנות מכל היתרונות שיש לה להציע, ויש מהם בשפע.

הכירו את היתרונות והחסרונות של מערכות חימום מים בבניין רב קומות 

באופן כללי, חימום מים בבניין רב קומות יתבצע באחת מכמה דרכים מרכזיות, כאשר דוד השמש המוכר איננו פתרון רלוונטי בשל הקושי לספק מים חמים לדירות נמוכות הרחוקות מאוד מהדוד עצמו. החלופות האחרות הן:

 • חימום באמצעות חשמל, אם כי חימום המים איטי יותר והעלות גבוהה למדי
 • חימום באמצעות גז, המספק מים חמים במהירות אך נחשב לפתרון היקר ביותר
 • חימום באמצעות מערכות סולאריות, שמבטיח שילוב בין אספקה רציפה של מים חמים ועלות אפסית 

כפי שניתן לראות, לחלופות הקלאסיות והמוכרות יש יתרונות משלהן, אך גם לא מעט חסרונות. המשמעותי שבהם נעוץ בעלות הכלכלית הגבוהה, שכן חימום באמצעות גז מאופיין בהשקעה ראשונית לא מבוטלת וגם העלות השנתית נחשבת ליקרה מבין החלופות השונות. באופן דומה, חימום באמצעות דוד חשמל אולי יעלה מעט פחות אבל מחייב זמן המתנה לצורך קבלת מים חמים. המערכת הסולארית מספקת את הפתרון האופטימלי שמגשר על שתי המגבלות הללו: מצד אחד חיסכון כלכלי ומצד שני חימום מים באופן קבוע וללא המתנה תוך ניצול מיטבי של השטח שעומד לרשות הדיירים בבניין.

שיקום ותחזוקה של מערכת חימום מים בבניין רב קומות

חימום מים בבניין רב קומות דורש את מעורבותם של אנשי מקצוע מיומנים אשר יבטיחו את תקינות המערכת אשר אחראית על חימום המים והפצתם לכל הקומות והדירות במבנה. הטיפול במערכת זו תקף לכל הדיירים בבניין, שהרי זו למעשה בעיה של כולם ולא רק של אחד הפרטים המתגוררים בו. כך למעשה תחזוקה איכותית ומיומנת של מערכת זו תעניק לכם ולכל השכנים שלכם בבניין את האפשרות ליהנות ממים חמים לכל אורך השנה מבלי לסבול מהוצאות כבדות. טיפולי התחזוקה אשר מתבצעים על ידי המקצוענים יהיו אלו אשר ישקמו וישדרגו את המערכת שלכם באופן משמעותי בהתאמה אישית לכל מבנה, לצרכי הדיירים ולמספר המשפחות. בעבודה נכונה ועם ליווי הצוות המנוסה של חברת ישי מערכות מים סולאריות, גם אתם יכולים ליהנות ממים חמים כל הזמן, בקיץ או בחורף.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ